logo projektu BOGS

To nejlepší z herního streamu

O Projektu

Portál BOGS.tv je určen pro všechny fanoušky českého a slovenského herního streamu. Sledujte každý den to nejlepší z naší gaming komunity na BOGS.tv a mějte vždy přehled o tom, kdy se váš oblíbený streamer chystá znovu vysílat. Naleznete zde vše od světových turnajů s českým a slovenským komentářem, přes týmové hry nejlepších domácích týmů až po noční pařby populárních osobností česko-slovenského gaming streamu. Využijte naplno potenciálu našeho Programu vysílání a již nikdy nezmeškáte svůj oblíbený pořad. Chybí nám v Přehledu streamů váš oblíbený kanál? Jednoduše ho sami přidejte! Myslíte si, že by si některý ze streamerů zasloužil více pozornosti na hlavní stránce? Nasbírejte pro něj dostatek Doporučení a my ho tam rádi přidáme!

V každém případě doufáme, že pro vás bude čas strávený na BOGS.tv znamenat mnoho zábavy a kvalitního odpočinku. Jakékoliv připomínky a návrhy na vylepšení nám, prosím, neváhejte sdělit na oficiálním Facebooku.

Nejsme přímým provozovatelem streamovacích služeb (proto bohužel nemůžeme ručit za jejich kvalitu). Přinášíme však jednoduchý systém, který usnadňuje divákům a streamerům stát se součástí jednotného prostředí a těžit z čistě česko-slovenského projektu.

Celý systém je otevřený a každý zájemce se může, po odsouhlasení všeobecných podmínek a ověření streamu provozovatelem portálu, zapojit se svým vysíláním. Omezena není ani tématika vašeho vysílání, za předpokladu, že není v rozporu se zákony České republiky či dobrými mravy.

Cílem portálu je přinášet pravidelnou a kvalitní zábavu, proto spolupracující streameři dodržují předem inzerovaný program vysílání a nabízí pestrou škálu programů, ve které si najde to své každý milovník her a zábavy. To přináší divákům komfort v podobě programu vysílání na několik dní dopředu a v nabízené paletě programů samotných.

Tým BOGS.tv věří, že se díky kvalitě poskytovaných služeb budete na naše stránky rádi vracet.